top of page
Main-Banner-np23-1-g2.jpg

SADELİĞİN GÜCÜ

SON06C - Ekonomik Yüzey Frezeleme İçin Yepyeni Seçenekler 

FaceMill-ONMX06Pic.jpeg.webp

En yeni yüzey frezeleme serisi! 4 mm'ye kadar kesme derinliği sunan, 16 kenarlı  ONMX06, üç farklı talaş kırıcı ile sunulur:

 

Hafif işlemler için F, çok yönlü kullanım için M ve çeşitli malzemelerde kaba kesimler için R. 

 

Ek olarak, 8 kenarlı ONMX-W, yüksek ilerleme hızlarında, iddaalı bir yüzey kalitesi sunmak adına geliştirilen, özel silicili bir kesici uçtur.

NewTurningGradePic.jpeg

Verimli 90° Kenar Frezeleme: LNEX12

Dört kesme kenarlı yeni bir Pramet LNEX 12 - tanjtantiyel kesici uç serisi, çok çeşitli uygulamalar için oldukça verimli bir çözüm sunar.

LNEX 12, maksimum 10 mm kesme derinliğine sahip kenar frezeleme için tasarlanmış sağlam bir uçtur. 

Çevresel olarak taşlanmış kesici uç, gelişmiş duvar hassasiyeti ve düzlüğü sunar ve gerçek bir 90° köşe oluşturur. LNEX12 ayrıca dört kesme kenarının hepsinde iyi bir yüzey kalitesi sağlayan ve uygulama aralığını düşük güçlü makinelere ve küçük kesme derinliklerine kadar genişleten patentli bir U-kanal segmentine sahiptir. 

Ayrıca çift taraflı tasarım rampalamayı mümkün kılarak performansı destekler. 

En gelişmiş MT-CVD tornalama kalitemiz: T9415

T9415, Dormer&Pramet tarafından, son on yılda piyasaya sürülen en gelişmiş MT-CVD sınıfı tornalama kalitesidir!

 

Bu dördüncü nesil kalite; T9310 ve T9315'in yerini alan geniş bir uygulama aralığını kapsar. Ayrıca T9325 kalite ile kısmen örtüşerek T9415'e çelik tornalamada en geniş uygulama yelpazesinden birini verir. 

ShoulderMillLNEX12Pic.jpeg

Çok yönlü yüzey frezeleme...

Dormer&Pramet olarak yeni ve çok yönlü yüzey frezeleme uçları serisini piyasaya sürüyoruz.

Pramet SDMT 13 preslenmiş kesici uçlar, ekonomi düşünülerek tasarlanmıştır. M geometrisi hafif ve orta kesimler için tasarlanırken, R geometrisi daha çok kaba işlemeye odaklanır. Her iki geometri de çeliklerin, dökme demirlerin ve sert çeliklerin frezelenmesi için çok yönlüdür. 

FaceMillsPic.jpeg
USP-P-M-holders.jpg

Daha fazla ölçü, daha fazla seçenek!

Dormer Pramet olarak,değiştirilebilir torna takımları serimizi geliştirdik.

Yeni bir Pramet ISO-P (levyeli) ve ISO-M (baskı pabuçlu) serisi yeni bir tasarıma ve yüzey işlemine sahip tornalama takımları ve baralar artık mevcuttur. 

Negatif kesici uçlar için bu tutucular, oksidasyona ve aşınmaya karşı geliştirilmiş direnç için yüksek kaliteli nikelli takım çeliğinden yapılmıştır. Ayrıca, tüm delik işleme baralarında daha uzun uç takım ömrü ve daha iyi talaş tahliyesi için dahili soğutma sıvısı kanalları bulunur. 

Küçük tornalama takımları yelpazemizi genişletiyoruz.

Bu kapsamda, kayar otomat tezgahları için Pramet S-Tipi metrik dış tornalama takımları yelpazesi, uç köşe hizalamasının şaft tarafıyla hassas konumu sayesinde küçük parça işleme için yüksek doğruluk ve kolay uç bağlantısı sunar.

SwissHoldersPic.jpeg
bottom of page